Szanowni Państwo

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest skuteczna rehabilitacja osób z autyzmem oraz ich społeczna adaptacja. Dotychczas skupialiśmy się przede wszystkim na terapii dzieci i młodzieży. Nadszedł czas by zmierzyć się z przyszłością!

Chcemy, aby umiejętności tak trudno zdobywane , nie zostały zapomniane, by wysiłek naszych dzieci, terapeutów oraz całych rodzin miał sens. Chcemy, aby nasze dzieci mogły wykorzystać wszystko, czego się nauczyły w dorosłym życiu. Wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu jest to możliwe.Przykładem dla nas jest wiele krajów zachodnich, w których dorosłe osoby z autyzmem, przy odpowiednim wsparciu, są w stanie realizować się zawodowo oraz uczestniczyć w życiu społecznym, są szczęśliwe, mają ,,swoje” życie.

Dlatego dziś rozpoczynamy akcję zbierania funduszy na DOM dla naszych dzieci, w którym dożyją szczęśliwej starości, gdy nas już przy nich nie będzie.

 

 

Pisząc DOM mamy na myśli kilkupokojowe mieszkanie ze wspólną jadalnią i salonem, funkcjonujące na zasadach tzw. mieszkalnictwa wspomaganego. (szczegóły w następnym artykule)

 

 

Będziemy starać się zdobywać środki z wszelkich możliwych źródeł, krajowych i europejskich, ale byśmy byli wiarygodni i mogli startować w różnych konkursach, potrzebujemy Waszego wsparcia!

 

 

Liczy się każda złotówka!

 

 

Na naszej stronie utworzyliśmy możliwość przekazania darowizny w systemie DOTPAY.

Można też po prostu wpłacić pieniądze na nasze konto, z dopiskiem ,,DOM”.

 

 

Proszę, byście uwierzyli, że to jest możliwe!

 

 

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na nazwę naszego DOMU. Pomysły proszę przesyłać na nasz adres: biuro@spoza.org

 

 

Proszę też pomyślcie, w jaki sposób możemy skutecznie zbierać pieniądze, organizować zbiórki, akcje charytatywne, zrzutki, itp.

 

Czekamy na Wasze doświadczenia i pomysły!

 

 

Przed nami długa droga, ale wierzę, że zaprowadzi nas do celu…do DOMU…

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “DOM dla dorosłych osób z autyzmem

  1. Cudowna grafika i wzruszająca opowieść. Ja też wierzę. że się uda. Potrzebujemy wiary i wsparcia finansowego żeby mieć wkład własny do projektów .
    DOM to nasz wspólny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Follow by Email
Facebook